BARZAK-GENERALI 03.11.2010 godz.22:30 ZIELONKI

DZIKU

Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 480

PostWysłany: Śro 17:20, 03 Lis 2010    Temat postu: BARZAK-GENERALI 03.11.2010 godz.22:30 ZIELONKI

Nie mamy nic do stracenia a wszystko do zyskania.Lekko cofnięci z kontry jest szansa..... ale musimy blisko i agresywnie na pograniczu faulu kryć przeciwnika...tyle...

MIR

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 39

PostWysłany: Czw 15:06, 04 Lis 2010    Temat postu:

I jak? Bo wynik widze nie bardzo? Ale jak szedł mecz? Aż tyle lepsi byli?

U nas remis z 4:4 , a przegrywaliśmy 1:4 ....skład nam się posypał i musiałem mimo choroby grać. A jeszcze moglismy ( powinnismy ) to wygra 5:4... no ale to juz by było za dużo chyba. Tyle od nas...piszcie coś na tym forumie waszym.

Carlito

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 404

PostWysłany: Czw 15:58, 04 Lis 2010    Temat postu:

Więc tak moim zdaniem kolejny raz wynik nie obrazuje dobrze przebiegu spotkania , bo wcale ten Barzk nie był taki straszny chociasz był od nas lepszy . U nas były tylko 2 osoby na zmiane , a u nich chyba ze 6 , wiec za karzdym razem wchodzili wypoczeci i chetni gry . Pierwsza połowa w naszym bykonaniu była bardzo dobra poniewarz strzelilismy pierwsi i mieliśmy kilka dobrych sytuacji ( w tym 2 razy dwóch na bramkarza ) a oni ukuli dwa razy, te ich bramki to raczej fartowne . Druga połowa to błędy nasze i chyba w 4 minuty strzelili nam ze 3 brami i wygrali . Generalnie byli lepsi ale bez fajerwerków . Mi w tym meczu się bardzo dobrze grało ( chyba najlepiej dotychczas ) i szkoda że tak wysoko przegraliśmy . Nasza maksyma to : gramy dobrze a przegrywamy jak zawsze .

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum *** GENERALI FUTSAL TEAM *** Strona Główna -> II liga futsalowa 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)