CLIMATEC ŚRODA 17.30!!!!!!!!!!!!!!!

DZIKU

Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 480

PostWysłany: Pon 17:02, 11 Sie 2008    Temat postu: CLIMATEC ŚRODA 17.30!!!!!!!!!!!!!!!

Panowie w środe po przerwie NASZ pierwszy mecz nowej rundy,mając w pamięci ostatnią potyczke z CLIM.... nie trzeba chyba pytać o motywację i chęć rewanżu!!!!!!Pełne zaangażowannie i reszta jasna!!!!!!

Robert

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 583

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 18:53, 11 Sie 2008    Temat postu:

zbieram siły na środę.Po wczorajszym zatruciu,pozostało tylko osłabienie i częstsze pobyty w wc ale wziąłem dziś rower i nie było tragicznie,więc jestem i mam nadzieję w pełni formy Smile

PostWysłany: Wto 14:44, 12 Sie 2008    Temat postu:

obrona i jeszcze raz obrona, to słowo kluczowe w kontekście jutrzejszego meczu, ja mogę grać cały mecz z tyłu, na pewno nie będę się zapuszczał do przodu, nie możemy popełnić błędów z pierwszego meczu gdzie Climatec stwarzał groźne sytuacje po szybkich kontrach, brak Carlita to duży problem, ale jest Toluś, więc siła ataku wzrasta

PostWysłany: Sob 18:35, 16 Sie 2008    Temat postu:

NOOO,CHŁOPAKI taka cisza po środzie na forum że aż strach!!!! Wink Wink Wink heheheheheh!!!!!Nic się nie staŁo...Panowie nic się nie stało....!!!!!!Daliśmy po prostu DUPY JAK TANIE KURWY przy mało ruchliwej szosie na BiaŁystok!!!!!!Myślę że każdy wie że to co pokazaliśmy w środe to pełna masakra.....w pewien sposób usprawiedliwiam Marjana,(miał w ogóle nie przyjsc,wyjazd-kierowca)że grał na 50% no i "precel",brak zgrania i kondycja ale reszta????Bez zęba,wiary w zwycięstwo,bez siły-psychika niemowlęcia,BEZ JAJ......Jak starcy z prostatą powiązane nogi....KURWA JEGO MAĆ.....PANOWIE ?????Parę tygodni przerwy i zapomnieliśmy o co chodzi?????Jutro sparing>Rozwalamy wszystkich do zera...a od środy WALEC ZWANY_GENERALI rozjeżdża WSZYSTKICH!!!!!!!Będzie dobrze CHŁOPAKI zapominamy o TYM CO BYŁO i jedziemy !!!!!!!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum *** GENERALI FUTSAL TEAM *** Strona Główna -> IV liga futsalowa 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)