GENERALI-ZBIERANINA ŻARŁACZE 05.11.08 godz.18.15

DZIKU

Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 480

PostWysłany: Śro 11:37, 05 Lis 2008    Temat postu: GENERALI-ZBIERANINA ŻARŁACZE 05.11.08 godz.18.15

WITAM Panowie .......Po wczorajszym sparingu z WALKOWEREM jestem podbudowany Naszą grą,fajnymi pomysłami,szybkością,niezłym kryciem i radością z gry !!!!!!!!!!Jedyny ZONK!!Skuteczność!!Panowie gdyby wczoraj w pierwszej połowie weszło 50% naszych SETEK wygrywalibyśmy 10 lub więcej do 0..Wiem że wszyscy się starali i na pewno specjalnie i złośliwie nie pudłowali ale Czasami po prostu parę metrów od bramki trzeba bez finezji PRZYPIERDOLIĆ z dużego palucha(oprócz DOMINIKA,kontuzja).. ........wiem że wynik na sparingach jest rzeczą drugorzędną i chodzi o podjęcie ryzyka,zgranie,wybieganie itd.....jednak każda wygrana cieszy tym bardziej z taką dobrą drużyną jak WALKOWER i powrót do domu jest jakiś weselszy a i mgła rzadsza...HEHEHEHE Reasumując ZAJEBISTA wczorajsza gierka,dzięki WSZYSTKIM,i do zobaczenia dziś!!!POZDRAWIAM DZIKU

Carlito

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 404

PostWysłany: Śro 14:13, 05 Lis 2008    Temat postu:

Ostatni mecz ligi i trzeba go wygrać i zakończyc lige w dobrym stylu , ja jakoś mam straszną ochote do gry , dozabaczenia na meczu

dominik

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 621

PostWysłany: Śro 15:47, 05 Lis 2008    Temat postu:

nikt mnie nie pochwalił to pochwalę się sam - nawiązując do posta Pawła. Z dużego paluch NIE ale strzeliłem wczoraj 4 (słownie: cztery) brameczki. Mając 6 sytuacji. A latałem raczej w obronie, obok Michała.
Zresztą zajebista gra Michała - wczoraj najlepszy na boisku. Wreszcie mądrze, wreszcie skutecznie. BRAWO !!! Świetnie mi się z nim współpracowało - a piszę to z tą większą przyjemnością że czasami miałem kilka uwag hehe... Teraz czas na Mikołaja żeby znaleźć mu miejsce na boisku bo w ataku jest 100 razy groźniejszy niż w obronie.

I jak kondycyjnie wytrzymaliśmy mecz. Nikt nie padł a była tylko jedna zmiana, mecz na wysokich obrotach.

dominik

Posty: 621

PostWysłany: Śro 22:13, 05 Lis 2008    Temat postu:

ZAJEBIŚCIE !!!

Nieprawdopodobne i niespodziewane wypadki losowe spowodowały że przez 25 minut graliśmy czwórką bez zmiany.

Paweł - Carlito, Dominik, Toluś, Dawid - Mikołaj (II połowa)

No kurna - po profesorsku, na dużym luzie, przejechaliśmy niezwykle groźną drużynę Zbieraniny.

GENERALI THE BEST - Zbieranina 4:0 (1:0)

opis i momenty wzruszenia jutro !!!

Ostatnio zmieniony przez dominik dnia Śro 22:13, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Robert

Posty: 583

Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 11:02, 06 Lis 2008    Temat postu:

Wielkie gratulacje.Pokazaliście ,że mamy mocny i wyrównany skład ,już się nie mogę doczekać by dołączyć Smile

dominik

Posty: 621

PostWysłany: Czw 13:53, 06 Lis 2008    Temat postu:

obiecany opis

Grając czwórką w polu przeciwko groźnej drużynie (ZBIERANINA z drużynami z czołówki odniosła 2 zwycięstwa, remis z Walkoverem i doznali tylko 1 porażki !!! no teraz już 2...) musieliśmy być bardzo ekonomiczni. Wychodziło nam to po profesorsku - z tyłu klepanko, przetrzymanie piły, podanie do Dawida lub Tolusia. Mimo tego zawsze Carlito lub ja wspomagaliśmy atak. Tak właśnie padła pierwsza bramka. Carlito domknął prawą flankę i zmieścił piłkę silnym strzalem przy krótkim słupku. Ja miałem dwie sytuacje również - raz zostałem sfaulowany na lini pola karnego mając tylko bramkarza przed sobą, drugi raz spudłowałem nie mogąc uzyć swojego ulubionego dużego palucha u nogi Smile
W obronie po trochu strefą, blisko bramki każdy swego. W 1 połowie Zbieranina nam nie zagroziła. W 5 minucie 2 połowy wspomógł nas mocno spóźniony Mikołaj. Kiedy miał wejść na boisko - Toluś prawie urwał rękę bramkarzowi przeciwników. Piekielnie mocny strzał ugrzązł w siatce. Od tego momentu było juz naprawdę z górki. Z jedna zmianą, prowadząc 2:0 przeprowadzaliśmy składne akcje. Zbieranina zmusiła odrobinę Pawła do wysiłku m.in 2 ostre strzały z daleka oraz jedno sam na sam. Skończyliśmy jednak na zero z tyłu. Bramki jeszcze strzelili Dawid i Mikołaj.

Ostatnio zmieniony przez dominik dnia Czw 13:55, 06 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Carlito

Posty: 404

PostWysłany: Czw 16:04, 06 Lis 2008    Temat postu:

Fajny mecz , dobra i rozsądna nasza gra , ja jestem jednak zadowolony z tego że tak mało osub przyszło bo grałem prawie cały mecz i morzna było sobie wkońcu pograć , fajnei sie grało

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum *** GENERALI FUTSAL TEAM *** Strona Główna -> IV liga futsalowa 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)