MECZ a KRAKTRAVELEM godz.20.30 02.czerwca

DZIKU

Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 480

PostWysłany: Wto 21:13, 01 Lip 2008    Temat postu: MECZ a KRAKTRAVELEM godz.20.30 02.czerwca

Witam CHŁOPAKI!! Laughing Jutro meczyk,super Razz ,mam nadzieję że pomimo codziennych zajęć (praca,studia,randki-hihihihi)znalezliście w tygodniu czas żeby popracować np.nad kondycją i jutro znowu pokażemy że "MAMY JAJA" Twisted Evil Motywacja chyba zbyteczna bo dobrze wiemy że musimy wygrać wszystko do końca!!EURO 2012 się zbliża hihihihihhi Wink NA jutro kupiłem nowe spodenki,getry,tak więc WYGRYWAMY w FAJNYM stylu i z SUPER IMAGE!!!POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH i do jutra!!!

joshi

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 442

PostWysłany: Wto 23:43, 01 Lip 2008    Temat postu:

ja odpoczywałem, dobrze mi to zrobiło bo w tamtym tygodniu trochę przesadziłem z graniem, dzisiaj byłem na meczu i fajnie mi się biegało, jutro powinn być dużo lepiej niż z Kozieniczanką Twisted Evil

Post został pochwalony 1 raz
dominik

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 621

PostWysłany: Śro 12:30, 02 Lip 2008    Temat postu:

Mikoś - będzie lepiej bo gorzej się już nie da!!! Zresztą jak cała drużyna.
Powalczcie do mojego powrotu - a wtedy... a wtedy to będzie z górki i komplet zwycięstw !!!

PostWysłany: Śro 15:55, 02 Lip 2008    Temat postu:

JA SE STRZELĘ JEDNĄ !!!!!!!!OKI??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes heheheheh

Carlito

Posty: 404

PostWysłany: Śro 21:20, 02 Lip 2008    Temat postu:

No najwyrazniej pierwszy sie dorwałem do komputera

Wygrana 11:0

Wynik bardzo ładny i nasza gra tagrze była bardzo ładna klepaliśmy sobie w końcu tak jak na sparingach i chłopy nieistnieli , chociasz było troch błenduw i smiało moglismy stszelić 20 bramek ale to i tak jest swietny wynik , widać było że dzis karzdy miał ochote do gry i chciał grac nawet dominik w pewnym momencie chciał zrywac gips i wejść na boisko

joshi

Posty: 442

PostWysłany: Śro 21:33, 02 Lip 2008    Temat postu:

drugi Smile mogło być zdecydowanie skuteczniej, ale skromny nie będę i powiem że jestem zajebiście zadowolony ze swoich bramek, brakowało mi takiego meczu, fajnie się grało, dobra passa trwa jeszcze dwa mecze i do zdobycia 6 punktów,

Robert

Posty: 583

PostWysłany: Śro 23:41, 02 Lip 2008    Temat postu:

za nim Dominik nas skrytykuje Smile
Mnie też się super grało ,pierwsze 4 akcje i dwa gole i dwie asysty Smile Szczególnie podobałaby mi się główka Dawida Smile
potem to już tylko gonienie przepowiedzianego wyniku przez Dominika Smile
Do niedzielki Smile

DZIKU

Posty: 480

PostWysłany: Czw 1:00, 03 Lip 2008    Temat postu:

KURKA WODNA TRZECI!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad !i se nie strzeliłem!!!Nawet gŁowką nie odbiŁem!!A obiecywaŁem!!LIPA!!Ale fajnie wyglądaliśmy na boisku!Uważam (skromnie ale obiektywnie)że mamy najzajebistsze stroje z ligi na dzień dzisiejszy!!!WYNIK CIESZY!!DZIĘKI CHŁOPAKI ale raz sam na sam ZOSTAWILIŚCIE!! Evil or Very Mad Oczywiście 6 punktów zgarniamy do końca rundy i nie ma to tamto!!Jeszcze raz dzięki i do niedzielki!!!! Laughing

Carlito

Posty: 404

PostWysłany: Czw 11:31, 03 Lip 2008    Temat postu:

Ja terz tak samo mysle że wyglondamy najlepiej struj jusz kompletny spodenki super wogule nieczuc że ma się je ubrane super są

dominik

Posty: 621

PostWysłany: Czw 14:01, 03 Lip 2008    Temat postu:

Smile dzieci... pierwsy, drugi, ceci...

Lepiej odtwórzcie sobie w myślach wczorajszy mecz. Albo lepiej się nie dołujcie Laughing

Generali - Krak Travel 11:0 (6:0)

skład:

Paweł - Carlito - Mikołaj, Dawid, Michał - Hubert, Robert, Toluś

bramki

26 sekunda - Robert
2 min - Mikołaj
3 min - Robert
5 min - Dawid
8 min - Toluś
10 min - Mikołaj

dłuuuuuuuuuuuuuuuugo nic (15 minut bez bramki !!!)

25 min - Mikołaj
26 min - Toluś
32 min - Toluś
33 min - Mikołaj
38 min - Mikołaj (klasyczny hattrick)

Napiszę tak. Powinno być 20:0 i wiecie o tym doskonale. Biorąc nawet pod uwagę 50% skuteczność Smile

DZIKU

Posty: 480

PostWysłany: Czw 15:45, 03 Lip 2008    Temat postu:

E..... TAM Laughing Laughing Laughing 20:0?????a może 60?SZEFIE!! Rolling Eyes Spoko dobrze że se trafili te 11 razy!!A poza tym to myślaŁem że bedzie "FAJOSKA"zjebka taka jak z "KOZI" a tu peŁna kulturka!!!PHIIIII Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad he he he 2gie miejsce na koniec rundy!!!!!HIP HIP HURRRRRA!!!!!

Robert

Posty: 583

PostWysłany: Czw 16:51, 03 Lip 2008    Temat postu:

Zabraliśmy Dominikowi większość argumentów do krytyki,a to że sytuacje 3 na 1 obrońcę nam nie wychodziły,to przez to ,że nasi byli zaskoczeni w ogóle ,że w takiej sytuacji się znaleźli :)Mimo wszystko to musi kończyć sie bramką, bo jak nie wykorzystujemy ,to idzie kontra, a ta prawie wczoraj im przez to wyszła ...

Carlito

Posty: 404

PostWysłany: Czw 19:22, 03 Lip 2008    Temat postu:

Grubo z 5 rozegranych wczoraj meczów 4 skończyły sie dwucyfrowymi wynikam ,

A tak wogule to wydaje mi sie że zle nam policzyli bramki w tabeli mamy stosunek 55:16 , a powinlismy miec 56:15