MECZ Z FC TECHNICZNYM ŚRODA godz.19. 09 CZERWCA

DZIKU

Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 480

PostWysłany: Pon 8:53, 07 Lip 2008    Temat postu: MECZ Z FC TECHNICZNYM ŚRODA godz.19. 09 CZERWCA

Patrząc na wyniki Technicznego,wygrali 4:0 z GRENGOZZ,przegrywając z e zbieraniną,Kraktravel strzelił im 4 bramki,z Artmanem wygrali 4:2,przegrywając z Heru 3:2,i dostali 5:2 od CLIMATECA więc analizując na pewno się nie poŁożą na ziemi i będą czekać że po nich przebiegniemy!!CHOCIAŻ nie wiedzą że tak WŁAŚNIE ZROBIMY! Twisted Evil Absencja DAWIDA i JOSHIEGO będzie dużym naszym osłabieniem więc żeby 3 punkty spokojnie dopisać PEŁNA MOBILIZACJA i troche zdrowia obecni na boisku muszą zostawić.POZDRAWIAM!! Wink

Robert

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 583

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 23:54, 07 Lip 2008    Temat postu:

Kurczę bez Joshiego i Dawida będzie ciężko,miejmy nadzieję,że reszta będzie, bo samo sprężenie może nie pomóc. Ale mamy jeszcze na nich przygotowanych parę niespodzianek i wariantów hehe,więc może nie duży ale malutki walec się po nich przejedzie Smile

Ostatnio zmieniony przez Robert dnia Wto 1:13, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
DZIKU

Posty: 480

PostWysłany: Śro 7:01, 09 Lip 2008    Temat postu:

WCZORAJ TECHNICZNY graŁ z WALK prowadzili 1:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRZEGRALI 4:1 tak więc dziś zapowiada się niezła JATKA!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jestem za tym by do nas dołączył.
Nie uniknęliśmy błędów ale to pozostawię Dominikowi,hehe, niech się na nas wyżyje Smile

hubert

Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 87

PostWysłany: Śro 22:28, 09 Lip 2008    Temat postu:

A dla mnie player of the game to Robert. Świetny mecz, znakomite statystyki i ta wspaniała akcja z ostatniej minuty, po której mimo zmęczenia miałem ochotę na kolejne 20 minut Laughing Baaardzo się zdziwię jak nie zobaczę Roberta w piątce kolejki.
Jak sobie myślę teraz o tym meczu, a po takim spotkaniu żal wracać do rzeczywistości pozaboiskowej Laughing to wydaje mi się, że kluczowy moment był gdy straciliśmy bramkę na 1-1. Znając nasze temperamenty mecz w tym momencie mógł potoczyć się w zupełnie innym kierunku. Ujęła mnie ta cisza i pewność, że to był zwykły przypadek bo za chwilę ze spokojem i tak zrobimy swoje. I stało się nieuniknione.... Laughing

Robert

Posty: 583

PostWysłany: Śro 23:19, 09 Lip 2008    Temat postu:

Dzięki Hubercik Smile
Ale co tam podanie ,gdyby nie genialne wykończenie !
Twoja obecność na forum, dodaje mi dodatkowych skrzydeł Smile
kurczę rzeczywiście bramka na 1-1 dla nich ,chyba wszyscy czuli,
że nic się nie stało Smile
Cisza niespotykana Smile
Na meczu tak się czerwieniło od naszych koszulek,że nasi przeciwnicy szczególnie w drugiej połowie,mięli chyba wrażenie ,że grali jednego mniej.
Fajne też było,jak jeden z nich krzyczy " podejdźmy do nich " na co chyba bramkarz "po co ,żebyśmy stracili jeszcze pięć?",hehe i podobało mi się hasło które zapożyczyłem od Pawełka MIAŻDŻYMY !!!

DZIKU

Posty: 480

PostWysłany: Czw 9:01, 10 Lip 2008    Temat postu:

WITAM CHŁOPAKI!!!!ZAJEBISTA GIERKA WCZORAJ!!WIELKIE DZIĘKI!! Razz Razz.Absolutnie,po bramce na 1:1 ta cisza i mobilizacja zamroziła przeciwników i wiedziałem że są już NASI i ich ZMIAŻDŻYMY!! Twisted Evil .Zostawiliśmy trochę zdrowia i sił i efekt natychmiastowy!!(ja łokieć,kolano,a GĘBA RANO JAK BUŁECZKA Z PIECA HEHEHEH Embarassed ,JAKBY MNIE DOPADŁ RÓJ OS),Wielkie THNX dla JOSHIEGO za poświęcenie z przyjazdem Wink ,gierkę i Łukasza,którego debiut u NAS uważam za MEGA UDANY!!Dobry presing,odbiór piłki,mniej błędów podań,niezŁe zmiany,choć uważam że powinny być częstsze..Podobno Strefa wczoraj oberwała od Green...więc tak jak przewidywałem kilka kolejek temu...STUKAMY CLIMA za tydzień i wicelider!!!!!DOMINIK ROBI JOSHI MARJANO CARLITO TOLUŚ DAWID HUBERT (ŁUKASZ)!!!Panowie!!Z tym bilansem bramek strzelonych i straconych z miejscem w tabeli i grą to nie przypadek że JESTEŚMY tam gdzie JESTEŚMY!!NIE POZWALAM TEGO SPIERDOLIĆ!!!!!!!!

dominik

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 621

PostWysłany: Czw 9:36, 10 Lip 2008    Temat postu:

Generali - FC Techniczny 9:3 (5:1)

skład: Paweł - Carlito, Mikołaj - Michał, Łukasz - Toluś, Hubert, Robert - Dominik Laughing

bramki:

2 min - Robert
4 min - FCT
9 min - Łukasz
14 min - Robert
17 min - Mikołaj
19 min - Łukasz

21 min - FCT
26 min - Robert
30 min - Carlito
34 min - Toluś
38 min - FCT
40 min - Hubert

No super. Wreszcie mogę Was pochwalić Smile Klepanko, gniecenie, dobijanie - oto hasła przewodnie wczorajszego meczu.

Ale żeby był postęp to i musi być eliminacja wszelkich błędów. No a 3 bramki straciliśmy hehe
Pierwsza bramka przypadkowa zupełnie - wniosek: piłkę z własnego pola karnego wypierdalać. Zawsze.
Druga bramka to błąd naszego man of the match - Robert poszedł w kiwkę na naszej połowie, został powalony, był przekonany że jest faul (czy sędzia gwizdnął???), bardzo szybka kontra i gol.
Trzecia to duże umiejętności przeciwnika - wspaniały strzał przy słupku (byłem na lini strzału i widziałem jego kąśliwość).

Cieszy mnie to że z trudnym przeciwnikiem (przecież mieli niewiele mnie punktów od nas) zagraliśmy równo i bez przestojów. W 2 ostatnich meczach mimo wysokich wyników zdarzało się 15 minut bez strzelonej bramki. Wczoraj regularne ukucia.

Dawid

Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 84

PostWysłany: Czw 10:07, 10 Lip 2008    Temat postu:

No chlopaki Very Happy wielkie gratulacje...2 miejsce w zasiegu reki...rzeczywiscie to nie przypadek ze znajdujemy sie w tym miejscu...gramy naprawde dobry futbol na wysokim poziomie... Smile Brawo Generali!!!!!!!!!!!!!!!!

Robert

Posty: 583

PostWysłany: Czw 11:18, 10 Lip 2008    Temat postu:

Analiza straconych bramek
1) jak Paweł zauważył w sytuacjach niepewnych,jeśli dodatkowo Paweł nie krzyczy MOJA, bezwzględnie wybijać,nie do środka tylko na bok lub na róg.
2) sędzia nie zna chyba podstawowych przepisów -mam na myśli tego na przeciwko tablicy wyników- gość mnie po kościach atakuje od tyłu ,kopie mnie tak ,że piłka po mojej nodze trafia do przeciwnika,w tym mówienie ,że gramy do gwizdka ,choć to oczywiście wbijam sobie ciągle do głowy nic nie daje ,gdyż nawet nie zdążyłem się zebrać tak zaskoczył mnie przeciwnik,bezwzględnie koledzy krzyczą PLECY, a my dla uniknięcia ,choć jak przeciwnik ze chce,to nie unikniemy faulu,krok lub kilka kroków do piłki,czekałem i poszła kontra.
3) no gość strzelił ładną bramkę po indywidualnej akcji,no cóż czasami się zdarza ale jedną rzecz można wyeliminować, mianowicie to był ich największy gość,więc nie może go kryć Joshi,powinna nastąpić w takiej sytuacji szybka zmiana krycia, uwaga nasi kolejni rywale mają Łosia,który jak się podłącza z obrony jest bardzo groźny,ja go przykryje, jeśli mnie nie ma prośba do Marjano o zastopowanie zapędów,będzie wyraźnie widać ,że się włącza ,więc jesteśmy wstanie to kontrolować. Przydałby się Szymon ,jeśli go nie ma to jak Paweł zauważył przydałby się jakiś nowy mocny obrońca.

Wiemy Dominiku ,że już się palisz ,żeby dołączyć. Czekamy cierpliwie Smile

Ostatnio zmieniony przez Robert dnia Czw 11:47, 10 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Carlito

Posty: 404

PostWysłany: Czw 14:25, 10 Lip 2008    Temat postu:

No kolejny dobry mecz w naszym wykonani , wkońcu zaczynamy grac to co na treningach i to mi se podoba , według mnie Robert zagrał wczoraj najlepiej , teraz tylko musimy wygrac z climatekiem i kończymy runde na 2 miejscu , wczoraj terz miał kilka super interwenci Dziku czego efektem były obdarte łokcie i kolana oraz policzek super poswięcenie

joshi

Posty: 442

PostWysłany: Pią 9:01, 11 Lip 2008    Temat postu:

Trochę późno ale też chętnie się wypowiem na temat meczu z Technicznymi.
Sporym zaskoczeniem było dla mnie to że zagrali tak przeciętnym składem. Jakoś tak się złożyło że miałem okazję oglądać ich kilka meczów, w których grali na prawdę dobrzy goście, dlatego trochę obawiałem się tego spotkania, ale to ich problem i dla nas lepiej że tak wyszło
co do samego spotkania, to tak jak zauważyliście popełniłem kilka błędów, po dwóch padły gole dla FCT, pierwsza bramka praktycznie samobój, tu zawaliłem na całej linii bo zamiast wywalić piłę na gdziekolwiek to chciałem ją zatrzymać i od razu grać, to niestety jest konsekwencją tego że zawsze grałem z przodu i nie mam typowych dla obrońcy nawyków.
Druga bramka no cóż Rio Ferdinand to ja nie jestem Smile gość dwa razy większy ode mnie, probowałem go popchnąć, ciągnąć o zabraniu piłki nawet nie mówię, ale nie dało się, chyba zapiszę się z Wami na siłownie i coś przypakuję bo tak nie może być Smile
teraz czas na przyjemniejszą część, czyli Naszą grę z mojego punktu widzenia, atmosfera rewelacyjna, gdy przytrafił się ten feralny samobój w pierwszych kolejkach to pewnie byłaby awantura i nerwy, a ostatnio nic, cisza, spokój i pewność siebie!! to mi się podobało najbardziej. do tego nasza agresywna gra, wysokie krycie, dobre przygotowanie techniczne i fizyczne. Jesteśmy też coraz lepiej zgrani, widać że każdy ma ochotę zagrać na 100% swoich możliwości, wracamy się, kryjemy ale też mocno atakujemy, coraz lepiej wychodzi nam zmiana rytmu gry. Jak trzeba to idzie błyskawiczna kontra, bądź szybki wyrzut od Dzika, a jak nie to spokojnie budujemy atak od tyłu. Piłeczka chodzi aż czasem miło popatrzeć na to z boku.
Teraz trudny mecz z Climateciem, jest szansa na 3 pkt, ale najważniejsze to żeby dać z siebie wszystko i zagrać na miarę naszych możliwości!!
do zobaczenia w środę!!

Carlito

Posty: 404

PostWysłany: Pią 19:13, 11 Lip 2008    Temat postu:

A jak tak teraz patsze na tabele ( tam jescze Miron nieuzupełnił ) to my teraz jusz jesteśmy na 2 miejscu bo mamy tyle samo pkt. co Climatek i Heru ale mamy lepszy stosunek bramek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum *** GENERALI FUTSAL TEAM *** Strona Główna -> IV liga futsalowa 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)